Сайт ЗМАПО
ГоловнаГОЛОВНА | КОНТАКТИ | АРХІВ НОМЕРІВ  ISSN 2072-9367ПАРТНЕРАМ

Звернення до потенційних партнерів.

Журнал "Сучасні медичні технології" видається Запорізькою медичною академією післядипломної освіти у партнерстві із Запорізьким благодійним фондом сприяння розвитку медицини «Громадське здоров’я». Партнерами у виданні журналу стали також відомі міжнародні і українські компанії.

Мета видання – представити українським лікарям і науковцям можливості сучасної медицини для застосування їх в практичній діяльності. Концепцією журналу передбачається тематичне спрямування кожного номеру, який буде присвячений одній загальній медичній проблемі з широким колом різних аспектів, що будуть розглянуті. Планується публікація передових статей, результатів оригінальних досліджень, систематичних оглядів і даних метааналізів, стандартів діагностики та лікування, клінічних протоколів і керівництв, оглядів наукової літератури, оглядових лекцій. Журнал буде видаватися змішаними мовами: українською, російською та англійською; у паперовому (500 екз.)  та електронному варіантах і розповсюджуватися на безоплатній основі. Крім того, будуть використовуватися розсилки електронною поштою на електронні адреси наукових та лікувальних закладів України.

Якщо ви поділяєте ідею поширення інформації про можливості сучасної медицини для професійної медичної спільноти України, ми пропонуємо Вашій компанії взяти участь у виданні журналу  "Сучасні медичні технології". Для цього необхідно зв'язатися з редакцією (контактні дані наведено у відповідному розділі).

Реквізити для платежів: Благодійний фонд "Громадське здоров’я" код ЕГРПОУ 33327826 р/р 26005060265656  МФО № 313399; призначення платежу: на проведення статутної діяльності.НАШІ ПАРТНЕРИ

 

23.03.2009
Плідне партнерство
Журнал "Сучасні медичні технології" видається Запорізькою медичною академією післядипломної освіти у партнерстві із Запорізьким благодійним фондом сприяння розвитку медицини «Громадське здоров’я»
. Партнерами у виданні журналу стали також відомі компанії:

Запорізька медична академія післядипломної освіти
Головна | Про журнал | Редакційна колегія | Інформація для авторів| Партнерам | Архів номерів | Контакти Copyright © 2008
Запорізька медична академія післядипломної освіти