Сайт ЗМАПО
ГоловнаГОЛОВНА | КОНТАКТИ | АРХІВ НОМЕРІВ  ISSN 2072-9367ПРО ЖУРНАЛ

Сучасні медичні технології

Всеукраїнський медичний журнал "Сучасні медичні технології" засновано Запорізькою медичною академією післядипломної освіти в 2008 році (Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ №14053-3024Р видано Міністерством юстиції України 19.05.2008р.).

Постановою Президії ВАК України від 14.10.09 № 1-05/4 журнал включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

Журнал присвячений широкому колу питань сучасної медицини. Мета видання – представити українським лікарям і науковцям можливості сучасної медицини для застосування їх в практичній діяльності. Концепцією журналу передбачається тематичне спрямування кожного номеру, який буде присвячений одній загальній медичній проблемі з широким колом різних аспектів, що будуть розглянуті. Планується публікація передових статей, результатів оригінальних досліджень, систематичних оглядів і даних метааналізів, стандартів діагностики та лікування, клінічних протоколів і керівництв, оглядів наукової літератури, оглядових лекцій. Журнал видається змішаними мовами: українською, російською та англійською; у паперовому (500 екз.)  та електронному варіантах і розповсюджується на безоплатній основі. Крім того, використовуються розсилки електронною поштою на електронні адреси наукових та лікувальних закладів України.


Свідоцтво про державну реєстраціюНАШІ ПАРТНЕРИ

 

18.12.2009
Плідне партнерство
Журнал "Сучасні медичні технології" видається Запорізькою медичною академією післядипломної освіти у партнерстві із Запорізьким благодійним фондом сприяння розвитку медицини «Громадське здоров’я»
. Партнерами у виданні журналу стали також відомі компанії:

Запорізька медична академія післядипломної освіти
Головна | Про журнал | Редакційна колегія | Інформація для авторів| Партнерам | Архів номерів | Контакти Copyright © 2008
Запорізька медична академія післядипломної освіти